0
0 items

אין מוצרים בסל הקניות.

0
0 items

אין מוצרים בסל הקניות.

אירועים בחאן החווה

אירועים פרטיים, בר/בת מצוות, ועוד

כמה מילים על המקום

חוות ספר המדבר

אם אתם מעונינים לקיים אירוע באווירה אחרת של שקט, פשטות ומדבר במקום שבו יש את כל התנאים לאירוע מוצלח החאן שלנו מתאים בדיוק לכם.
אנו מקיימים מסיבות בר\ בת מצוה, בריתות, ימי הולדת ובכלל חגיגות משפחתיות מכל הסוגים והופעות פרטיות.
המקום מתאים לאירועים עד 150 איש והמוזיקה בו מוגבלת עד השעה 23:00 בלילה.החאן בנוי סביב המבנה המרכזי, שבו ספות בנויות אבן לקט, אח עצים ומרפסת רחבה הפונה אל הנוף. בחצר המבנה מרפסת גדולה ממנה נפתח נוף פתוח אל עבר המדבר. המרפסת מוצלת בקיץ ומוגנת מגשם בחורף ותחתיה פינת מדורה. בצמוד למבנה ולמרפסת ישנו מטבח יפה ופתוח. המטבח בנוי בשילוב אבן ובוץ עם נישות קשת בקיר קרמיקה מרוקאיות וטיח מדברי. מול המבנה המרכזי קיים אוהל אירוח סגור ומחומם בחורף ופתוח אל הנוף בקיץ. הב. החאן ממוקם על גבול שמורת טבע וצופה אל הנוף של מדבר יהודה והרי מואב.

מה תמצאו בחאן האירוח שלנו?

החאן בנוי סביב המבנה המרכזי, שבו ספות בנויות אבן לקט, אח עצים ומרפסת רחבה הפונה אל נוף פתוח אל עבר המדבר. המרפסת מוצלת בקיץ ומוגנת מגשם בחורף ותחתיה פינת מדורה. בצמוד למבנה ולמרפסת ישנו מטבח יפה ופתוח. המטבח בנוי בשילוב אבן ובוץ עם נישות קשת בקיר קרמיקה מרוקאיות וטיח מדברי .

המבנה בנוי בתשומת לב רבה בסגנון מדברי מקומי. דלתות קשת ענקיות, חלונות קשת פתוחים לנוף, קירות מטויחים עם נישות, אהילי חרס וכיורים מעוטרים מחימר בעבודת יד, תקרת קנים ונברשות נחושת אירניות .

אירועים עד 150 איש

בכל אירוע המקום כולו לשימושכם באופן בלעדי. הנוף הנפרש מהחווה והשקט של המדבר הם חלק מהאירוע.

כל מה שצריך לאירוע

3 שולחנות גבוהים עם 30 כסאות לישיבה גבוהה 6 שולחנות נמוכים בישיבה על גבי מזרונים, מתאים ל36 יושבים 60 מזרונים

נקיון וסדר

עובד שאחראי על הנקיון לאורך האירוע שנותן מענה לכל שאלה

מקלחות ושירותים

ישנם שני תאי מקלחות וארבעה תאי שירותים, מים חמים.

מה חשוב לדעת?

אש: האש היא חלק מחווית האירוח , ישיבה משותפת סביב המדורה אפשרית ומומלצת גם באירועים והיא חלק בלתי נפרד מהמקום. יש להיזהר מאוד בהדלקת אש ולדאוג לכיבוי מוחלט של המדורה/ מנגל. יש במקום ציוד לכיבוי אש. נא לא לעשן בתוך המבנה ובדלי סיגריות לזרוק רק במקומות המיועדים לכך. אנא היו זהירים..


מוזיקה ורעשים: החאן נמצא במדבר, חשוב לנו לכבד את השקט של המרחב ולהתקיים בתוכו בעדינות. מומלץ לנגן ולשיר, ניתן לשמוע מוזיקה גם עם הגברת בלוטוס. מוזיקה עם מערכות הגברה ניתן להשמיע עד השעה 23:00 בתיאום מראש.
מוזיקה ונגינה ללא הגברה בתוך החאן ניתן להשמיע גם מעבר לשעה זו.
הגעה לחאן: בוויז “חוות ספר המדבר”. סעו לאט ובזהירות! הדרך בין תקוע ג’ ל ד’ מפותלת ובתוך הישוב מסתובבים בחופשיות ילדים קטנים ורוכבי אופניים.
כשרות: אם בכוונתכם להשתמש בכלי המטבח אנא הקפידו על כללי כשרות, המטבח כולו חלבי. בפסח אין להכניס חמץ למתחם .
תאורה: המתחם כולו מואר כולל החצר.
ובנימה יותר אישית..
המקום הוא מקום מארח, שיש בו הזדמנות לצאת למרחב בראשיתי, לנוח, להיות ביחד עם משפחה וחברים, לנכוח בטבע. ולהתחבר לרוח של חיי המדבר מאז ימי קדם. רוחם של הנודדים והנביאים הלוחמים והנזירים העולים לרגל והנמלטים שמצאו במדבר מקום.
סדנאות: בתקוע יש היצע גדול של אמנים ומעבירי סדנאות. רכיבה על חמורים, מלאכות עתיקות, מוזיקה, כתיבה יוצרת, יוגה, מדיטציה שיעורים ועוד ועוד…נשמח לעזור במציאת סדנה מתאימה שניתן לשלב באירוע שלכם.
זמני הגעה ויציאה: משך האירוע יתואם אל מולנו מראש. ניתן להישאר ללון אצלנו בתשלום נוסף.

החווה תושכר לאירוע לפי מספר משתתפים:

המחיר כולל את החווה כפי שהיא והציוד מונח במחסן לשימושכם, יש להחזירו בתום השימוש. אם תרצו שאנו נעמיד את השולחנות והכסאות, המזרונים וכו ונקפל הדבר כרוך בעלות של 400 שקלים נוספים.
  • עד 10 אנשים 500 שקלים. האירוח כולל פינת קפה לשירותכם.
  • עד 30 איש 1200 שקלים.
  • עד 100 איש 1690 שקלים.
  • עד 150 איש 2190 שקלים.
  • הנחה 10% לאירועים באמצע שבוע

שריון תאריך מותנה בתשלום מקדמה של 300 שח בהעברה בנקאית / ביט/ פייבוקס.

המקדמה תופחת מהתשלום הכולל שיתבצע בעת העזיבה. סכום המקדמה לא יוחזר אלא במידה של כוח עליון( מזג אוויר קיצוני, סגר, מצב ביטחוני יוצא דופן) או בהתאם לשיקול דעתנו. במידה והביטול הוא בטווח של מעל שבוע ניתן לשנות תאריך והמקדמה תישמר לזכותכם. בתום השהייה בחאן אנא השאירו מקום נעים. את הזבל השאירו בפחים סגורים בלבד, כלי המטבח שטופים, דלתות וחלונות סגורים.

הזמינו תאריך לאירוע

נשמח לארח אתכם ונענה בשמחה על כל שאלה. כנה ועמיחי נעם

מעוניינים להתארח?

כל הזכויות שמורות חוות ספר המדבר 2024 ©